Конкурс за пријем дјеце у вртић

КОНКУРС ЗА ПРИЈЕМ ДЈЕЦЕ У ДЈЕЧИЈИ ВРТИЋ “ЧАРОБНИ КУТАК” У РАДНОЈ 2024/2025. ГОДИНИ

Јавна установа Центар за социјални рад Рудо расписала је јавни конкурс за пријем дјеце у дјечији вртић “Чаробни кутак” у радној 2024/2025. години.

Јавни конкурс је отворен од 29.07.2024. године и траје закључно са 12.08.2024. године.

Право да предају на конкурс имају родитељи чија су дјеца старости од 3 до 6 година.

Пријаве за пријем дјеце се подносе на обрасцу који се може преузети у просторијама Центра или са интернет странице општине Рудо https://www.opstinarudo.com/ ,а исте се са потребном документацијом предају лично у просторије Центра или путем поште на адресу ЈУ Центар за социјални рад Рудо, Вожда Карађорђа Петровића број 38, Рудо 73260.

Родитељи дјецу могу пријавити на услуге цјелодневног боравка (од 06:30 до 15:30 часова) или услуге полудневног боравка (од 06:30 до 11:30 часова).

Цијена услуге, одређена одлуком Скупштине општине Рудо, за радну 2024/2025. износи:

1.За једно дијете:

-Услуга цјелодневног боравка износи: 120,00 КМ мјесечно;

- Услуга полудневног боравка износи: 70,00 КМ мјесечно.

1. Уколико двоје дјеце из исте породице буде уписано у Вртић истовремено, за друго дијете се цијена смјештаја умањује за50% од цијене утврђене у тачки 1. овог члана за пријављену врсту боравка (цјелодневно/ полудневно).
  2. За трећерођено и четврторођено дијете у породици услуге Вртића  субесплатне.
  3. За дјецу чијем родитељу је утврђен статус ратног или цивилног инвалида утврђује се право наумањење цијене у износу од 50%.
  4. Породице самохраних родитеља- старатеља, породице којима је рјешењем надлежног центра за социјални рад или мишљењем надлежног центра за социјални рад утврђен статус породице у стању социјалне потребе, услуге коришћења Вртића субесплатне.
  5. Услуге Вртића за дјецу  са сметњама у развоју субесплатне.

Јавни конкурс за пријем у вртић

Обазац за упис

Одлука о цијенама услуга вртића

Одлука о расписивању конкурса