Javni uvid uz zahtjev za izdavanje ekološke dozvole

Odjeljenje za privredu, finansije, prostorno uređenje i inspekcijske poslove opštine Rudo, objavljuje javni poziv za Javni uvid u zahtjev za izdavanje ekološke dozvole i priloženu dokumentaciju za poslovni objekat  u naseljenom mjestu Uvac, opština Rudo, investitora PZ “Uvac-Rudo“ p.o.

Dana 24.09.2024.godine Poljoprivredna zadruga „Uvac-Rudo“ p.o. Rudo sa sjedištem u Uvcu broj 61, opština Rudo, dostavila je Odjeljenju za privredu, finansije, prostorno uređenje i inspekcijske poslove opštine Rudo zahtjev za izdavanje ekološke dozvole za poslovni objekat (destileriju, mljekaru, poljoprivrednu apoteku i magacinski prostor) u naseljenom mjestu Uvac, opština Rudo.

Poziva se javnost i zainteresovana javnost da može izvršiti uvid u navedeni zahtjev i priloženu dokumentaciju u zgradi opštine Rudo u kacelariji broj 11 svakim radnim danom u periodu od 07 do 15 časova.

Javni uvid traje do 24. oktobra 2024. godine i u tom periodu zainteresovana javnost može dostaviti ovom Odjeljenju mišljenje o zahtjevu i priloženoj dokumentaciji, u pisanoj formi.

Javni uvid uz zahtjev za izdavanje ekološke dozvole