Прелиминарна ранг листа подносилаца пријава за додјелу стамбених јединица социјалног становања на коришћење

По окончаном Јавном позиву за додјелу стамбених јединица социјалног становања на коришћење број: 02-372-2/24 расписаном дана 7.06.2024. године, Комисија је донијела Прелиминарну ранг листу подносилаца пријава који испуњавају услове.

Предмет Јавног позива је додјела двије стамбене јединице које се налазе у згради социјалног становања, улица Краља Петра I ослободиоца у Рудом, саграђена на парцели означеној к.ч. број 642/3, уписана у Лист непокретности број 429 КО Рудо Град и то:

-стамбена јединица социјалног становања – површине 55 м2, стан број 1, сутерен,

-стамбена јединица социјалног становања – површине 40,30 м2, стан број 4, приземље.

Прелиминарна ранг листа ће бити истакнута на сајту општине Рудо и на Огласној табли општине Рудо и на исту имају право приговора Комисији у року од 15 дана од дана објављивања.

ПРИЛОГ:

Прелиминарна ранг листа