Обавјештење о доношењу рјешења о еколошкој дозволи

Обавјештење о доношењу Рјешења о еколошкој дозволи

ЗА ПРОЈЕКАТ ИЗГРАДЊЕ МОСТА НА МАГИСТРАЛНОМ ПУТУ ДРУГОГ РЕДА МII-507 (стара ознака: Р-467 И Р-449), НА ДИОНИЦИ БРОДАР-ГРАНИЦА БИХ/СРБ (Рудо), ПРЕКО РИЈЕКЕ ЛИМ, НА ПОДРУЧЈУ ОПШТИНЕ РУДО

Инвеститор, Јавно предузеће „Путеви Републике Српске“, д.о.о., доставио је Одјељењу за привреду, финансије, просторно уређење и инспекцијске послове општине Рудо захтјев за издавање еколошке дозволе за Пројекат изградње моста на Магистралном путу другог реда МII-507 (стара ознака: Р-467 и Р-449), на дионици Бродар-граница БИХ/СРБ (Рудо), преко ријеке Лим, на подручју општине Рудо.

Уз захтјев, инвеститор је приложио и Доказе, урађене од стране Института за грађевинарство „ИГ“ д.о.о. Бања Лука и другу законом прописану документацију.

Цијенећи наведену документацију, ово Одјељење је утврдило да су испуњени сви услови предвиђени одредбама Закона о заштити животне средине, те је донијело рјешење којим се издаје еколошка дозвола за поменути објекат.

Рјешење о издавању еколошке дозволе