Javni uvid u zahtjev za izdavanje ekološke dozvole

REPUBLIKA SRPSKA

OPŠTINA RUDO

NAČELNIK OPŠTINE

Broj: 02 – 312 – 4/ 14

Datum: 9. 06. 2014. godine

ANDŽIĆ PETAR iz Donje Rijeke opština Rudo, kao investitor, podnio je zahtjev Ministarstvu za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju R. S. zahtjev za izdavanje ekološke dozvole za MHE „Donja Rijeka“ na potoku Bukovici, opština Rudo.

U skladu sa članovima 39. i 88. Zakona o zaštiti životne sredine („Službeni glasnik RS“ br. 71/ 12), objavljujemo:

JAVNI UVID

U ZAHTJEV ZA IZDAVANJE EKOLOŠKE DOZVOLE I PRILOŽENU DOKUMENTACIJU

Poziva se zainteresovana javnost da izvršiti uvid u navedeni zahtjev i sadržinu dokumentacije, za postrojenja mini-hidroelaktrane „Donja Rijeka“ na potoku Bukovici, na k. č. 1136/ 1 pl 152 k.o. Štrpca opština Rudo, maksimalnog kapaciteta 20 kW.

Javni uvid se može izvršiti u zgradi Skupštine opštine Rudo, kancelarija br. 4, radnim danom od 07 do 15 časova.

Javni uvid traje do 09. 07. 2014. godine, do kada se mogu dostaviti primjedbe, prijedlozi i mišljenja, u pisanoj formi.

DOSTAVLJENO:

1. Oglasna tabla