Preliminarna rang lista podnosilaca prijava za dodjelu stambenih jedinica socijalnog stanovanja na korišćenje

Po okončanom Javnom pozivu za dodjelu stambenih jedinica socijalnog stanovanja na korišćenje broj: 02-372-2/24 raspisanom dana 7.06.2024. godine, Komisija je donijela Preliminarnu rang listu podnosilaca prijava koji ispunjavaju uslove.

Predmet Javnog poziva je dodjela dvije stambene jedinice koje se nalaze u zgradi socijalnog stanovanja, ulica Kralja Petra I oslobodioca u Rudom, sagrađena na parceli označenoj k.č. broj 642/3, upisana u List nepokretnosti broj 429 KO Rudo Grad i to:

-stambena jedinica socijalnog stanovanja – površine 55 m2, stan broj 1, suteren,

-stambena jedinica socijalnog stanovanja – površine 40,30 m2, stan broj 4, prizemlje.

Preliminarna rang lista će biti istaknuta na sajtu opštine Rudo i na Oglasnoj tabli opštine Rudo i na istu imaju pravo prigovora Komisiji u roku od 15 dana od dana objavljivanja.

PRILOG:

Preliminarna rang lista